Druhé kolo výběrového řízení na studijní pobyty v zahraniční v rámci programu ERASMUS+ na doplnění volných míst v letním semestru akademického roku 2022/2023 se uskuteční ve čtvrtek 15. září. Zájemkyně a zájemci o pobyt si musí založit ve fakultní aplikaci přihlášku k pobytu na zvolené univerzitě (či více univerzitách – aplikace umožňuje zadat maximálně tři přihlášky) a zároveň nejpozději ve středu 14. září zaslat katederním koordinátorům následující čtyři dokumenty: stručný životopis (stačí v češtině), motivační dopis (o délce max. jedné normostrany) v jazyce, v jakém bude probíhat výuka na jimi zvolené instituci, potvrzení o jazykové způsobilosti a výpis studijních výsledků ze SISu. Více informací zde.

Pro zájemkyně a zájemce o studijní pobyt ve Velké Británii: v rámci programu Erasmus+ bude možné absolvovat studijní pobyty ve Velké Británii ještě v akademickém roce 2022/2023 (Katedra estetiky nabízí pobyt na University of Sussex v Brightonu). Vzhledem k tomu, že Velká Británie ukončí svoji participaci na programu Erasmus+ k poslednímu květnu 2023, bude posledním měsícem, kdy bude studentkám a studentům na stáži vyplacena finanční dotace, květen.

Úvod > Nástěnka > ERASMUS+ doplňovací výběrové řízení na studijní pobyty v letním semestru 2022/2023