Studium v zahraničí

Obecné informace k výjezdům

Informace o studiu v zahraničí poskytují zahraniční koordinátoři Katedry estetiky FF UK:

Štěpán Kubalíkstepan.kubalik(al)ff­.cuni.cz

Ondřej Dadejíkondrej.dadejik(al)ff­.cuni.cz

Pokud máte zájem vycestovat, pravidelně sledujte stránky Zahraničního oddělení FF UK a nástěnku v prvním patře hlavní budovy FF UK. O některých aktuálních nabídkách je možné dozvědět se také na stránkách rektorátu, konkrétně ZDE.

Program ERASMUS+ Katedry estetiky FF UK

AKTUALIZOVANÉ INFORMACE K PROGRAMU ERASMUS+ NALEZNETE ZDE; PRŮVODCE CELÝM ADMINISTRATIVNÍM PROCESEM PAK ZDE.

Seznam aktuálních smluv Katedry estetiky:

Vstup do aplikace pro vytvoření přihlášky ZDE. V této aplikaci lze najít kompletní seznam smluv programu Erasmus+ celé fakulty – seznam lze filtrovat podle více kritérií (podstatná je zejména možnost filtrovat seznam podle kateder).

Výběrové řízení (konkurz) na zahraniční studijní pobyty v rámci programu ERASMUS+ na celý akademický rok probíhá každoročně v druhé polovině března – sledujte vyhlášení termínu v aktualitách či na stránkách zahraničního oddělení.

Výběrové řízení na studijní pobyty v zahraniční v rámci programu ERASMUS+ plánované na akademický rok 2021/2022 se uskuteční ve čtvrtek 4. března od 17:30 (detaily k technickému řešení pohovorů budou oznámeny zájemkyním a zájemcům o pobyt jednotlivě). Zájemkyně a zájemci o pobyt si musí založit ve fakultní aplikaci přihlášku k pobytu na zvolené univerzitě (či více univerzitách – aplikace umožňuje zadat maximálně tři přihlášky) a zároveň nejpozději ve středu 3. března zaslat katederním koordinátorům stručný životopis (stačí v češtině) a motivační dopis (o délce max. jedné normostrany) v jazyce, v jakém bude probíhat výuka na jimi zvolené instituci.

Ve čtvrtek 18. února 2021 se od 17:30 uskuteční online informační schůzka ke studijním pobytům v rámci programu Erasmus+ pro studentky a studenty Katedry estetiky. Schůzka se uskuteční na platformě ZOOM; ke schůzce se připojujte prostřednictvím tohoto odkazu: https://cuni-cz.zoom.us/j/91262210795.

V roce 2018 (v září) poprvé proběhlo i druhé kolo výběrových pohovorů, a to pouze na doplnění volných míst v letním semestru 2018/2019. Stejné opatření bylo uskutečněno i v roce 2019 a 2020 a lze jej očekávat i v roce 2021 (opět v září). Sledujte vyhlášení termínu výběrového řízení v aktualitách či na stránkách zahraničního oddělení.

Druhé kolo výběrového řízení na studijní pobyty v zahraniční v rámci programu ERASMUS+ na doplnění volných míst v letním semestru akademického roku 2021/2022 se uskuteční v úterý 14. září od 15:00. Podmínky účasti na výběrovém řízení jsou shodné s podmínky u prvního termínu; stručný životopis (stačí v češtině) a motivační dopis (o délce max. jedné normostrany) v jazyce, v jakém bude probíhat výuka na jimi zvolené instituci, zašlou zájemkyně a zájemci o pobyt katederním koordinátorům nejpozději v pondělí 13. září.

Úvod > Studium > Studium v zahraničí