Zahraniční oddělení vyhlašuje následující výběrová řízení:

1. Bylo vyhlášeno výběrové řízení na výměnné pobyty v rámci meziuniverzitních dohod v akademickém roce 2023/24. Jedná se o univerzity USA, Kanadu, Latinskou Ameriku, Austrálii, Nový Zéland a Evropu a Asii. Poprvé je v rámci těchto výběrových řízení zahrnuta  nová smlouva s University of Mostar v Bosně a Hercegovině. Veškeré podrobnosti jsou k dispozici zde. Uzávěrka je 31. 10. 2022
  1. Dále bylo vyhlášeno výběrové řízení na jarní semestr 2022/23 na Sophia University v Japonsku v rámci mezifakultní smlouvy. Podrobnosti opět zde. Uzávěrka je 20. 10. 2022.
  2. Výběrové řízení na stáž v asociaci evropských univerzit Coimbra Group v Bruselu. Úspěšný kandidát bude moci svou stáž zafinancovat v rámci programu Erasmus+. Informace k dispozici zde. Uzávěrka je 17. 10. 2022.

Úvod > Nástěnka > Studium v zahraničí – meziuniverzitní smlouvy (USA, Kanada, Latinská Amerika, Austrálie, Nový Zéland, Evropa a Asie)