ERASMUS+ Studijní pobyt v akademickém roce 2022/2023 ve Velké Británii

Pro zájemkyně a zájemce o studijní pobyt ve Velké Británii: v rámci programu Erasmus+ bude možné absolvovat studijní pobyty ve Velké Británii ještě v akademickém roce 2022/2023 (Katedra estetiky nabízí pobyt na University of Sussex v Brightonu). Vzhledem k tomu, že Velká Británie ukončí svoji participaci na programu Erasmus+ k poslednímu květnu 2023 (posledním měsícem, kdy bude studentkám a studentům na stáži vyplacena finanční dotace, bude tedy květen), doporučuje se plánovat pobyt spíše na zimní semestr. Bližší informace k výběrovému řízení na pobyty v roce 2022/2023 najdete v sekci Studium v zahraničí.

Úvod > Nástěnka > ERASMUS+ Studijní pobyt v akademickém roce 2022/2023 ve Velké Británii