ERASMUS+ Výběrové řízení na studijní pobyty pro rok 2022/2023

Výběr studentek a studentů pro nominace na studijní pobyty v zahraniční v rámci programu ERASMUS+ plánované na akademický rok 2022/2023 se uskuteční ve čtvrtek 24. února. Zájemkyně a zájemci o pobyt si musí založit ve fakultní aplikaci přihlášku k pobytu na zvolené univerzitě (či více univerzitách – aplikace umožňuje zadat maximálně tři přihlášky) a zároveň nejpozději ve středu 23. února zaslat katederním koordinátorům následující čtyři dokumenty: stručný životopis (stačí v češtině), motivační dopis (o délce max. jedné normostrany) v jazyce, v jakém bude probíhat výuka na jimi zvolené instituci, potvrzení o jazykové způsobilosti a výpis studijních výsledků ze SISu. Pro více informací navštivte rubriku Studium v zahraničí nebo se zúčastněte informační schůzky.

Úvod > Nástěnka > ERASMUS+ Výběrové řízení na studijní pobyty pro rok 2022/2023