Druhé kolo výběrového řízení na studijní pobyty v zahraniční v rámci programu ERASMUS+ na doplnění volných míst v letním semestru akademického roku 2021/2022 se uskuteční v úterý 14. září od 15:00 (detaily k průběhu výběrového řízení budou oznámeny zájemkyním a zájemcům o pobyt jednotlivě). Zájemkyně a zájemci o pobyt si musí založit ve fakultní aplikaci přihlášku k pobytu na zvolené univerzitě (či více univerzitách – aplikace umožňuje zadat maximálně tři přihlášky) a zároveň nejpozději v pondělí 13. září zaslat katederním koordinátorům stručný životopis (stačí v češtině) a motivační dopis (o délce max. jedné normostrany) v jazyce, v jakém bude probíhat výuka na jimi zvolené instituci. Více informací zde.

Úvod > Nástěnka > ERASMUS+ doplňovací výběrové řízení na studijní pobyty v letním semestru 2021/2022