Studium v zahraničí

Byla vyhlášena následující výběrová řízení v rámci meziuniverzitních smluv pro pobyty začínající v roce 2021.

1) Dodatečná nabídka – stipendijní pobyty pro studenty v letním semestru 2020/21 na německých univerzitách.

2) Pobyty začínající v zimním semestru 2021/22 – Austrálie a Nový ZélandČLRIzraelKanadaKoreaLatinská AmerikaSingapurTaiwanUSA.

Veškeré podrobnosti najdou Vaši studenti zde.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: U všech výběrových řízení, která jsou vyhlášená pro pobyty od zimního semestru 2021/22, je nutné vyplnit novou rektorátní online aplikaci. Aplikace je v začátcích, předem se tedy omlouváme za různé nejasnosti a technické potíže, které aktivně s Rektorátem řešíme. Všechny studenty žádáme, aby si dokumenty před odevzdáním naskenovali (nahrávají se i do aplikace) pro případ, že je budou později potřebovat jak pro zahraniční univerzity, tak pro dodatečné nahrání.

Úvod > Nástěnka > Studium v zahraničí